Virusų paieška

Jei kompiuteryje ėmė dingti raidės, atsirasti neaiškių pranešimų arba kompiuteris visiškai neužsikrauna, gali būti, kad jis „pasigavo“ virusą. Jei kompiuteris lėtai veikia arba diske netikėtai ėmė stigti vietos – tai irgi gali būti viruso darbas. Ypač viso to galima tikėtis, jei jūsų antivirusinės programos data yra metų senumo arba žodį „antivirusas“ girdite pirmą kartą. Taigi simptomų, kaip ir pačių virusų, įvairovė yra labai didelė. Verta įsiminti, kad visi virusų simptomai padaro žalos. Ir pasielgsite teisingai, jei nenumatytu atveju pirmiausia imsite kaltinti virusus bei ieškoti „priešnuodžio“ antiviruso.(Plačiau apie virusus galite pasiskaityti čia).

Jeigu jau taip atsitiko, kad Jūsų kompiuteris „pasigavo“ virusą. Rekomenduojame kompiuterį atnešti mums ir mes pasistengsime jį sunaikinti. Jei virusas nebus pažeidęs operacinės sistemos failų jūsų kompiuteris dirbs toliau kaip ir prieš viruso atsiradimą.

Mes pasistengsime įdiegti geriausią antivirusinę apsaugą atitinkančią jūsų kriterijus. Mes rekomenduojame įsigyti Kaspersky Antivirus kurią nemokamai galite išbandyti 30 dienų. Bandomąją versija galite parsisiųsti paspaudę čia . Jei antivirusinė sistema patiks, pilną jos versiją galėsite įsigyti pas mus.