Galime drąsiai teigti, kad  šioje srityje esame labai stiprūs. Gps navigacijas remontuojame, perprogramuojame jau daugiau nei 5 metus.

Atnaujiname visų tipų navigacijas, prekiaujame navigacijomis ir  jų priedais. 

Mūsų paslaugos taisant navigacinę įrangą.

  • Navigacijų atnaujinimas. Atnaujiname beveik visų firmų navigacijas.
  • Navigacijų perprogramavimas. Turite navigaciją parvežtą iš užsienio? Mes galime ją priversti kalbėti Lietuviškai, galime jos meniu padaryti lietuvišku.Perprogramuojame navigacijas jei tik leidžia jos galimybės. Mūsų patirtis leidžia pasakyti apie navigacijos galimybes vos išgirdus jos modelį ar pamačius vizualiai. Galime perdaryti Jūsų automobilinę navigaciją į Sunkvežiminę. Sunkvežimių navigacija leidžia įsivesti "Fūros" aukštį, plotį, ilgį, tonažą. Tai leidžia paskaičiuoti atitinkamą maršrutą sunkvežimiams.
  • Prekyba navigacijomis. Vietoje mes laikome populiariausių gamintojų navigacijas, tokias kaip TomTom, Garmin, Prestigio, Mio, Modecom, ir kt. Mes tikrai galime patarti ką išsirinkti, kad navigacija atitiktų Jūsų poreikius.
  • Remontas. Remontuojame visus navigacijų gedimus pradedant nuo maitinimo lizdų keitimo iki ekranų keitimo. Vietoje mes laikome daug navigacijų atsarginių dalių. O ko neturime vietoje galime užsakyti. Visas navigacijų remontas vyksta pas mus vietoje.

Mes stengiamės, kad visi mūsų klientai liktų patenkinti.

 

Visiems savo darbams suteikiame garantiją.

Kainos:

 

Paslauga Kaina Garantija
Žemėlapių atnaujinimas 12-15 €
Maitinimo lizdo remontas 15 € 3 mėn.
Navigacijos perprogramavimas nuo 15-30 €
Ekrano keitimas (Į kainą įskaičiuotas ekranas) 25-40 € 3 mėn
Lietimui jautraus ekrano keitimas (Į kainą įskaičiuotas ekranas) 20-30 €
Pagrindinės plokštės remontas nuo 15-40 €
Įkroviklio remontas ~ 9 € 3 mėn